SEOCOM

Skuteczny Marketing Internetowy

SEOCOM istnieje od 2013 roku i udało nam się stworzyć uznaną markę na rynku internetowym. Jesteśmy grupą specjalistów, dla których marketing internetowy jest pasją i dużym wyzwaniem. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie oferować skuteczne i sprawdzone rozwiązania marketingowe, które pomogą wypromować Twój serwis internetowy w wyszukiwarce Google oraz na Facebook-u i dotrzeć do nowych potencjalnych klientów.


Działamy zgodne z wytycznymi wyszukiwarki Google, stosując sprawdzone metody promowania serwisów internetowych. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w zakresie promocji Twojej firmy w internecie. Prowadząc różne działania marketingowe, stworzyliśmy i wdrożyliśmy wiele projektów internetowych, zarówno na rynku Polskim jak i na rynku zagranicznym. Do każdego projektu i zlecenia podchodzimy indywidualnie, utrzymujemy stałe relacje z naszymi klientami, w szczególności nastawiając się partnerską i długotrwałą współpracę.

Często Zadawane Pytania

W jaki sposób można umówić się na spotkanie?
Na spotkanie można umówić się wysyłając e-mail na adres: hello@seocom.pl lub telefonicznie pod numerem: +48 72 238 79 37.
Na jaki okres podpisywana jest umowa?
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i w zależności od zleconych usług ustalamy warunki współpracy. Działamy na zasadach partnerskich. W przypadku usług jednorazowych, płatność ustalana jest indywidualnie (np. 40%-30%-30%). W przypadku usług abonamentowych rozliczanych miesięcznie, jest to umowa na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia.
Jaki jest czas oczekiwania na osiągnięcie widocznych efektów działań marketingowych?
Czas oczekiwania na widoczne efekty uzależniony jest od wielu czynników. Przede wszystkim od usługi, którą wykonujemy. Na przykład przy obsłudze SEO zauważalne efekty widać po 5-6 miesiącach, natomiast przy kampaniach reklamowych w Google oraz na Facebook-u efekty widoczne są już nawet po 2 miesiącach działań marketingowych.
Czy podczas współpracy udzielane jest wsparcie techniczne?
Tak. W trakcie współpracy udzielamy pełnego wsparcia technicznego. Wszystkie zgłoszenia obsługiwane są w przeciągu 48h od momentu zgłoszenia.
Bezpłatna wycena