Optymalizacja SEO


Optymalizacja SEO stron WWW i sklepów internetowych pod wytyczne wyszukiwarki Google.

Aby osiągnąć sukces w wyszukiwarce Google i pojawiać się wysoko w naturalnych wynikach wyszukiwania na wybrane słowa kluczowe, należy odpowiednio przygotować stronę internetową i wykonać jej optymalizację SEO. Celem przeprowadzenia optymalizacji jest jak najlepsze przystosowanie witryny internetowej pod wytyczne wyszukiwarki Google. Serwisy internetowe, które spełniają wytyczne Google są dodatkowo promowane, dzięki czemu dają możliwość zwiększenia liczby odwiedzin na stronie WWW.

Przeprowadzimy kompleksową optymalizację SEO zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki Google. Dopasujemy odpowiednie wyrażenia kluczowe pod pozycjonowanie oraz uzupełnimy znaczniki meta (title, description, keywords) w obrębie całej strony internetowej oraz przeprowadzimy pełną optymalizację treści. Sprawdzimy poprawność indeksacji serwisu internetowego w Google, za pomocą narzędzia Google Search Console. Wykonamy optymalizację grafik i obrazów, a także optymalizację kodu źródłowego strony internetowej. Przeanalizujemy sposób linkowania wewnętrznego w serwisie internetowym oraz szybkość ładowania witryny. Wykonamy także optymalizację strony na urządzeniach mobilnych.

Zajmujemy się optymalizacją zarówno niewielkich stron WWW, sklepów internetowych oraz rozbudowanych serwisów i portali internetowych. Zapewniamy lepszą widoczność w wyszukiwarce Google i przyczyniamy się do tego, aby Twoja strona internetowa osiągnęła wysokie pozycje w Google.

Optymalizacja Wersji Mobilnej

Dlaczego warto przeprowadzić optymalizację SEO mobilnej wersji strony?
75%

Polaków posiada urządzenia mobilne

55%

użytkowników robi zakupy na urządzeniach mobilnych

57%

osób szuka informacji na urządzeniach mobilnych

24%

osób nie korzysta z komuterów stacjonarnych

Często Zadawane Pytania

Czym jest optymalizacja SEO?
Optymalizacja SEO to odpowiednie przystosowanie serwisu internetowego pod wytyczne wyszukiwarki Google. Jest to jeden z wielu elementów pozycjonowania strony w Google.
Czym różni się optymalizacja strony WWW od optymalizacji sklepu internetowego?
Optymalizacja stron WWW i sklepów internetowych nie różni się niczym. Każdy serwis internetowy powinien być zoptymalizowany według zasad narzuconych przez wyszukiwarkę Google, a te są dla każdego serwisu internetowego takie same.
Jak zoptymalizować treść na stronie internetowej?
Treść na stronie internetowej przede wszystkim powinna być unikalna dla wyszukiwarki Google i wartościowa dla użytkowników. Jednym z czynników jest odpowiednie rozmieszczenie fraz kluczowych w obrębie całej podstrony.
Czy można osiągnąć wysokie pozycje w Google bez optymalizacji SEO?
Wyszukiwarka kładzie ogromny nacisk na przestrzeganie wytycznych Google (white hat SEO), w tym także na prawidłową optymalizację serwisu internetowego. Uzyskanie stabilnych i wysokich pozycji w Google na wybrane słowa kluczowe, bez wykonania optymalizacji jest praktycznie niemożliwe.
Jaki jest koszt optymalizacji SEO?
Koszt wykonania prawidłowej optymalizacji SEO, uzależniony jest od serwisu internetowego. Każdy serwis internetowy jest inny, więc optymalizacja SEO wymaga indywidualnej analizy i wyceny.
Bezpłatna wycena