Strony WWW


Projektowanie i tworzenie stron internetowych na oprogramowaniu WordPress.

Oferujemy stworzenie strony internetowej, wykonanej na darmowym oprogramowaniu WordPress. Stworzymy indywidualny projekt graficzny, który będzie wyróżniał Twoją Firmę spośród konkurencji. Zajmiemy się wdrożeniem i opublikowaniem strony WWW. Wykonamy kompleksowaną optymalizację SEO strony internetowej, aby przyśpieszyć jej indeksację w wyszukiwarce Google. Dodatkowo zintegrujemy stronę WWW z podstawowymi narzędziami Google czyli: Google Analytics, Google Search Console, Google Maps.
Oprogramowanie WordPress
Indywidualny Projekt
Wdrożenie Strony Internetowej
Rozbudowana Strona WWW
Wersja Mobilna Strony
Łatwe Zarządzanie Treścią (CMS)
Optymalizacja pod Google
Integracja Google Analytics
Ile trwa wykonanie strony internetowej?
Wykonanie strony internetowej na oprogramowaniu WordPress trwa zazwyczaj 2-4 tygodni. W zależności od projektu, rozbudowania strony WWW, funkcjonalności oraz zakresu zlecenia.
Jaki jest koszt stworzenia strony WWW?
Stworzenie strony internetowej uzależniony jest od jej funkcjonalności, rozbudowania oraz ilości podstron. Zaprojektowanie i wdrożenie serwisu WWW to koszt pomiędzy 1500 - 5000 zł netto.
Czym jest "oprogramowanie WordPress"?
WordPress to darmowe oprogramowanie do tworzenia blogów i stron internetowych. Jest to najpopularniejszy system do zarządzania treścią strony WWW. WordPress daje możliwość instalacji wielu wtyczek i modułów, wspierających pozycjonowanie w Google. Posiadając stronę internetową na oprogramowaniu WordPress, można w dowolnym momencie po instalacji odpowiednich modułów uruchomić sklep internetowy.
Czy strona WWW będzie przystosowana do urządzeń mobilnych?
Tak. Strona internetowa będzie przystosowana do prawidłowego wyświetlania się na urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety).
Czym jest CMS (System Zarządzania Treścią)?
System zarządzania treścią czyli CMS, to panel służący do samodzielnego zarządzania, modyfikowania i publikowania treści na stronie WWW. Po jej stworzeniu otrzymasz link, login i hasło, aby na bieżąco moc samodzielnie zarządzać swoją stroną internetową.
Bezpłatna wycena